Закладки (0)
Авторизация
Регистрация
0
RU
RU
UA
RU
RU
UA
0.00 грн.
Ваша корзина

В вашей корзине пусто

Пляшка 330 мл PP LOVI (super vent)
399.00 грн.
Купить
Купить в 1 клик

О товаре

Пляшечка PP LOVI (super vent)  - стимулює активне смоктання і дозволяє поєднувати грудне вигодовування з годуванням з пляшечки. Пляшечка виготовлена з нового матеріалу - поліпропилен  lumicene. Пляшечка є більш прозорою та більш стійкою до пошкоджень, ніж інші пляшечки з пропилену.

Пляшечка має чітку вимірювальну шкалу, яка нанесена за допомогою нової технології друку, що не дозволяє фарбі стиратись.

В комплекті з пляшечкою додатково:

  • динамічна соска (в пляшечці 150 мл - 0 міс.+; в пляшечкаї 250мл та 330 мл - від 3 місяців)
  • ковпачок з виірювальною шкалою (дуже зручно для подачі ліків або фруктових пюре)
  • елестичний ущільнюючий диск - перетворює пляшечку в контейнер для зберігання або замороження.

Динамічна соска виготовлена ??з неоднорідних шарів силікону. М'який динамічний кінчик виготовлений з більш тонкого шару силікону. Він стискається і розтягується, як мамин сосок, відповідно до природного ритму смоктання, стимулюючи м'язи ротової порожнини до активної роботи. Тверду, широку основу соски виготовлено з більш товстого шару силікону, що дає можливість дитині міцно обхопити соску губами. Це сприяє вільному диханню через ніс і запобігає інстинктивному кусанню. Профільована форма і підібрана лікарями ширина основу забезпечує широке розташування губ дитини в правильному місці.

Соска оснащена покращеною антиколіковою системою виходу повітря (SUPER vent), що не дозволяє повітрю змішується з їжею під час годування.

Унікальні властивості пляшечки LOVI підтверджені медичними випробуваннями *:
 

  •     збереження ритму смоктання
  •     правильна координація смоктання-ковтання-дихання
  •     активна робота м'язів губ і язика
  •     ефективність смоктання.


* Випробування проводилося в Європі, на групі з 607 немовлят у віці 0-12 місяців, за участю лікарів, медсестер, акушерів і батьків.

Не містить Бісфенол-А.

Отзывы
Имя
E-mail
Текст отзыва